15 січня 2011

Четвертий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»


Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» за підтримки Національної Академії педагогічних наук України оголошує Четвертий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе».До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
* конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об’єднань;
* конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об’єднань.
На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками – соціальні, екологічні, культурологічні.
Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 10 березня 2011 року.

Для участі в конкурсі до Національної конкурсної комісії необхідно подати реєстраційну картку благодійного проекту визначеного зразка та інформацію про реалізацію проекту.
Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані державною мовою комп’ютерним набором, шрифт Times New Roman, 14 розмір – основний текст, 12 розмір – додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4.
Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, на сайтах Фонду та партнерів проекту із обов’язковим зазначенням назви закладу чи організації, від яких надійшов благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.
Матеріали для участі в конкурсі надсилайте на поштову адресу:
а/с 75, м. Київ, 01012 та електронну адресу: dobrokonkurs@gmail.com у форматі *.doc з поміткою: «Конкурс благодійних проектів».
Консультації за телефоном: (063) 422-39-82, e-mail: dobrokonkurs@gmail.com
Матеріали для участі у конкурсі обов’язково мають бути подані у письмовому та електронному варіантах.
Детальна інформація на сайті http://www.ukraine3000.org.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар