29 серпня 2013

Фонд малих грантів від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва

Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (ШАРС/SDC) і адмініструє ряд невеликих проектів, які в першу чергу призначені для підтримки неурядових організацій.
Основні напрямки, за якими підтримуються малі проекти:
Охорона здоров'я;
Верховенство права; юстиція;
Місцеве врядування і децентралізація;
Сприяння розвитку торгівлі; розвиток малих і середніх підприємств (МСП);
Стале використання енерго- та водних ресурсів; екологія;
Соціальні послуги;
Заходи у сфері культури


Проект, який подається на розгляд, має залучати місцеві ініціативи та враховувати потреби спільноти і питання рівноправної участі, а також вивчати та просувати нові ідеї і підходів у відповідній області.

Кандидати повинні бути зареєстрованими українськими неурядовими організаціями з відповідною організаційною структурою та мати підтверджену спроможність в управлінні фінансовими ресурсами. У виняткових випадках можуть також бути розглянуті пропозиції від комерційних, урядових та міжнародних організацій.

Для того, щоб мати право на підтримку, проектні пропозиції повинні відповідати таким умовам:
Бюджет зазвичай становить 100'000 - 250'000 грн., перевагою буде власний внесок заявника у проект - як у грошовій так і в натуральній формі;
Витрати мають бути спрямовані головним чином на діяльність: придбання обладнання, а також ознайомчі поїздки, стипендії та благодійні заходи не будуть підтримуватися;
Тривалість проекту може становити максимально 12 місяців: проектна діяльність та підсумкова звітність мають бути завершені протягом цього часу.
Фонд малих грантів може підтримати неурядову організацію лише один раз.
Електронні копії проектних пропозицій для попереднього розгляду потрібно надсилати на адресу електронної пошти Швейцарського Бюро співробітництва в Україні: kyiv@eda.admin.ch.
З більш детальними умовами конкурсу та формою заявки можна ознайомитись тут: http://www.swiss-cooperation.admin.ch/ukraine/Uk/Welcome_to_the_Office/Activities_of_Swiss_International_Cooperation/Small_Actions

Контакти
http://www.swiss-cooperation.admin.ch
kyiv@eda.admin.ch

Немає коментарів:

Дописати коментар