27 листопада 2013

Конкурс міні-грантів для громадських організацій, які не мають досвіду реалізації проектів

Існують багато різних фондів , програм та комерційних організацій, які фінансують соціальні, екологічні, освітні та інші проекти. Одна з основних вимог, яка збільшує шанси громадської організації отримати грант - це наявність у громадської організації досвіду реалізації проектів і фінансової передісторії.
Відсутність досвіду реалізації проектів зводить до мінімуму шанси отримати фінансування з боку міжнародних фондів. Громадські організації створювалися для практичного вирішення конкретних завдань, яким часто необхідно фінансування з боку. Організації, яким вдалося накопичити певний досвід реалізації проектів, являються фаворитами отримання фінансування своїх проектів.
Більшість організації, не маючи практичного досвіду, на довгий час залишаються на етапі написання проектів, які ніяк не можуть отримати фінансування.

ГО «Інститут досліджень та стратегій», враховуючи дану проблематику, розробила спеціальну програму «Міні гранти для громадських орагнізацій без досвіду реалізації проектів», яка покликана усунути дану диспропорцію. Громадські організації без досвіду реалізації проектів мають можливість взяти участь у конкурсі грантів за максимально спрощеною процедурою і таким чином отримати шанс на фінансування .

Конкурс є відкритим конкурсом для неприбуткових громадських організаціях , які не мають досвіду в написанні проектів, а також не мають досвіду менеджменту проектів.

Заявки на конкурс приймаються до 31 грудня 2013 23.59 за Київським часом за адресою institutestrategies@gmail.com.

Аплікаційну форму для заявки на конкурс і положення про конкурс проектів «Міні гранти для громадських організацій без досвіду реалізації проектів» можна отримати, надіславши запит за адресою institutestrategies@gmail.com або завантажити нижче.

Для концептуальних нот, які пройшли попередній відбір, буде проводитися оцінка повної форми заявки, яка буде запитана у заявника додатково.

Примітка:
Програма фінансує проекти у 100% розмірі. Співфінансування не потрібно.

У Конкурсі можуть брати участь як громадські організації, так і ініціативні групи громадян.

Додатково ознайомитеся з Положенням про конкурс проектів для громадських організацій без досвіду реалізації проектів.

Контакти
institutestrategies@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар