04 грудня 2014

Проекти для розвитку сільських громад

Фонд "Монсанто" оголошує про відкриття прийому заявок на отримання грантів. Фонд фокусується на зміценнні аграрних громад за напрямами надання базової освітньої підтримки та забезпечення критичних потреб громад.
З 1964 року Фонд "Монсанто" працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Як і компанія "Монсанто", що є лідером інноваційного та сталого розвитку сільського господарства, Фонд "Монсанто" намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі.

Як філантропічне відділення компанії "Монсанто", Фонд фокусується на зміценні як фермерських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії. 
Фонд "Монсанто" приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами: 

     надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти у фермерських громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми; 
     забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб. 

Фонд "Монсанто" приймає міжнародні заявки – тобто заявки з-поза меж США – протягом двох періодів щорічно. Перший період триває з 1 січня до 28 лютого, другий – з 1 липня до 31 серпня. 
Заявки на отримання грантів можна подавати лише за запрошенням. Щоб отримати запрошення, зверніться до представника Фонду для країн Європи (за адресою електронної пошти Bridget.Badiou@monsanto.com або через www.monsantofund.org/about/contact), надіславши опис організації та короткий опис проекту (включно з сумою необхідного гранту) англійською мовою. Якщо Фонд "Монсанто" буде зацікавлений підтримати проект, представник Фонду надасть код запрошення. Усі грантові заявки та усі необхідні документи повинні бути перекладені англійською мовою. Заявки подаються онлайн та обробляються через www.cybergrants.com
Отримати фінансування від Фонду "Монсанто" можуть громадські благодійні організації, державні органи, приватні школи та приватні лікарні, що обслуговують переважно малозабезпечене населення. Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США. 
У випадку відсутності підтвердження аудиту, організація може подавати заявку лише на гранти розміром 25 тис. доларів США і повинна забезпечити проведення такого аудиту протягом шести місяців.
Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії "Монсанто". Проектна діяльність може бути розрахована як на 12 місяців, так і на кілька років.

Немає коментарів:

Дописати коментар