24 лютого 2015

КОНКУРСНИЙ НАБІР ДО ШКОЛИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДКРИТО!

Оголошується конкурсний набір до чергової Школи місцевого самоврядування, яка розпочнеться 4 травня 2015 року у вигляді дистанційного (електронного) курсу, а потім проходитиме у м.Києві у вигляді очного навчання протягом 20-22 травня 2015 року.

До Школи запрошуються представники органів місцевого самоврядування ― члени всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування:

· Сільські та селищні голови;
· Голови районних рад;
· Мери малих міст.

Для участі у навчанні просимо заповнити Анкету, яку необхідно надіслати факсом, поштою або електронним повідомленням до 12 квітня 2015 року (включно) із поміткою “заявка на участь у Школі місцевого самоврядування” на адресу:

Проект ДЕСПРО
вул. Бориса Грінченка 2, офіс 2
м. Київ, 01001 Україна
факс (+380 44) 279 67 27

Відбір учасників Школи буде здійснено спеціально створеною комісією до 30 квітня 2015 року. Запрошуємо ознайомитися із Положенням про відбір учасників.

У рамках Школи передбачається проходження теоретичних та практичних тематик з децентралізації, а також два он-лайн тренінги з питань децентралізації та управління проектами місцевого розвитку. Запрошуємо ознайомитись із навчальними модулями та матеріалами у Бібліотеці Школи.

Серед учасників Школи будуть відібрані ті, які пройдуть тренінг для тренерів та у подальшому представлятимуть свої кращі практики на заходах проекту DESPRO. Найактивніші учасники матимуть також змогу взяти участь у ознайомчих візитах до інших країн для обміну досвідом.

По закінченню Школи усі слухачі отримають Диплом учасника Школи місцевого самоврядування та Сертифікат за участь у дистанційних електронних курсах з децентралізації та управління проектами місцевого розвитку. 

Із запитаннями просимо звертатися за телефоном +38(044)270-5521 чи на електронну адресу m.bryl@despro.org.ua (координатор Марина Бриль, експерт Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO).

Більш детальна інформація на сайті: http://www.vassr.org/node/1935

Немає коментарів:

Дописати коментар