22 березня 2016

Тренінг в рамках проекту «Інформуй громаду відповідально»

Оголошується набір учасників тренінгу в рамках проекту «Інформуй громаду відповідально».

Метою проекту є підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад в умовах євроінтеграції.
Проектом передбачається проведення тренінгу для 30 осіб з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей, які обиратимуться на конкурсній основі з представників місцевих ЗМІ, органів влади та профспілок.

В ході тренінгу заплановано проведення 4-х модулів, в рамках яких буде висвітлено європейський досвід запровадження реформ, сучасний стан реформи децентралізації в Україні та перспективи її розширення, а також роль громадськості та медіа в процесі добровільного об’єднання територіальних громад. Крім того, в рамках навчання відбудеться майстер-клас з візуалізації та презентації, як інструментів ефективного висвітлення інформації серед широкого загалу. За результатами тренінгу учасники повинні підготувати матеріали, кращі з яких будуть опубліковані на сайтах організацій-партнерів проекту.

Тренінг в рамках проекту відбудеться 14-16 квітня 2016 року в заміському комплексі «Гостевія» (10 км від м. Вінниця по Київській трасі). Організатори забезпечують проживання, харчування та трансфер з м. Вінниця до комплексу «Гостевія». 

Для участі в тренінгу необхідно до 16:00 п’ятниці, 1 квітня надіслати анкету учасника (додається) на адресу yulia_kulakova@ukr.net. 

Проект реалізується ВОО МГО «Україна–Польща–Німеччина» спільно з ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив» у партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Форми анкети реєстраційних документів можна завантажити за посиланням: http://www.gurt.org.ua/news/trainings/31698/

Контакти:
Кулакова Юлія
(067) 794-86-64.

Немає коментарів:

Дописати коментар