ІСАР Єднання запрошує організації громадянського суспільства до участі у грантовому конкурсі “Підтримка ОГС/медіа для посилення їх у протидії пропаганді та дезінформації”. Конкурс проводиться у межах проєкту “Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства” (EU Emergency support 4 Civil Society), що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки ЄС.
Через надання цього гранту ІСАР Єднання має на меті надати програмну та інституційну підтримку ОГС та медіа для підвищення їх спроможності протидіяти дезінформації та пропаганді, та стимулювати виробництво та доступність впливового контенту/інформаційних повідомлень та аналітики для підвищення обізнаності громадян та максимального охоплення аудиторій, які перебувають під впливом російської пропаганди та дезінформації та/або обмежені у доступі до об’єктивної інформації.
Лоти за якими надається грантова підтримка
ЛОТ 1. Підвищення спроможностей ОГС та підтримка їх:
- у впровадженні рішень/активностей, масштабуванні вже робочих рішень для протидії дезінформації та російській пропаганді як на підконтрольних, так і окупованих територіях України, а також на території інших країн, якщо це призведе до досягнення цілей чи рішень на користь України;
- у розвінчуванні міфів та фейків, дегероїзації образів та подій, що працюють проти України як на підконтрольних, так і окупованих територіях, а також на території інших країн;
- у виробництві максимально впливового контенту та інформаційних повідомлень, враховуючи особливості конкретної аудиторії, на яку вони орієнтовані, та підвищенні їх доступності через всі можливі джерела досягнення та комбінування цих джерел. А також забезпечення проникнення впливового контенту до споживачів інформації та забезпечення взаємодії з цим контентом на різних комунікаційних майданчиках, використовуючи різні типи комунікаційних інструментів, в тому числі через формування мережі партнерств та залучення підрядників.
- у донесенні інформації до тих аудиторій, що обмежені в її отриманні з території України (зокрема на прифронтових та тимчасово окупованих територіях)
Максимально можлива сума гранту за цим лотом до 1 млн грн.
ЛОТ 2. Інституційна підтримка ОГС/медіа зареєстрованих як ОГС
2.1. Інституційна підтримка ОГС та медіа(зареєстрованих як ОГС), у виробництві впливового контенту для забезпечення їх безперебійної роботи в умовах війни та в той же час підвищення впливовості та доступності контенту та інформації, що ними продукується, саме на ті аудиторії, які піддаються найбільшому впливу російської пропаганди, дезінформації та фейків, або ж взагалі обмежені у доступі до інформації з України (зокрема населення прифронтових територій, населення деокупованих територій, населення або групи населення, які демонструють ознаки підпадання під російський пропагандистський вплив, в тому числі ті, на яких протягом тривалого часу здійснювався вплив через інтенсивне поширення російських наративів, цілеспрямованої дезінформації та пропаганди, а також ті, що через війну стали більш обмежені у доступі до об’єктивної інформації та українського контенту, чи взагалі будь-якої інформації з території України).
!!! Інституційна підтримка можлива для ОГС, що вже є виробниками компетентного контенту, зі значимими з огляду на територію роботи та стабільними показниками охоплення, які вони зможуть продемонструвати та підтвердити в проєктній пропозиції.
2.2. Інституційна підтримка ОГС задля посилення їх спроможності протидіяти російській пропаганді та наративам, що цільово поширюються в країнах, підтримка яких є критично важливою для України в умовах війни (зокрема країни Європи, США та ін., від яких залежить прийняття важливих для України та світу рішень для перемоги у війні)
Цей тип інституційної підтримки доступний для організацій, що можуть продемонструвати досвід та результати ефективної роботи з міжнародними аудиторіями саме у протидії пропаганді та дезінформації та обґрунтують яким чином інституційна підтримка сприятиме посиленню спроможності організації протидіяти дезінформації в країнах Європи, США (як з точки зору досягнутих результатів, так і обсягу витрат для досягнення відповідних впливів).
Максимально можлива сума гранту за цим лотом – 2 млн грн.
Прийом заявок триває до 20 жовтня 2022 року.
Проєкти мають завершитися не пізніше 20 лютого 2023 року. Орієнтовна дата початку впровадження проєкту – початок листопада 2022 року.
Детальніше ознайомитися з умовами та інструкцією, як податися на цей грантовий конкурс, читайте тут.
Немає коментарів:
Дописати коментар