22 липня 2013

Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування

Творчий центр ТЦК оголошує конкурс проектних зявок на отримання гранту «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування». Конкурс проводиться в межах Проекту ПРООН «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Мета конкурсу – сприяти реалізації ініціатив місцевих ОГС, спрямованих на активізацію ефективної участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні, збільшення прозорості та підзвітності влади, покращення стратегічних, управлінських, адвокаційних можливостей ОГС, їх спроможності проводити ефективний моніторинг діяльності органів влади.

Конкурс проводитиметься за двома лотами:
Лот 1 – для ОГС з досвідом роботи понад 3-и роки
Лот 2 – для новостворених ОГС (до 1-го року існування на кінцеву дату подання проектних заявок).

Проектні заявки можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів:
• участь громадськості у розробці та ухваленні рішень місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування на обласному, районному рівнях чи в територіальних громадах;
• громадські ініціативи з вирішення місцевих проблем із застосуванням механізмів місцевої демократії (громадські слухання, збори громадян за місцевим проживання, місцеві ініціативи тощо)
• проведення громадського моніторингу чи громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування в різних секторах та сферах з подальшим проведенням кампаній представництва інтересів і захисту прав;
• проведення громадської антикорупційної експертизи з подальшим проведенням кампаній представництва інтересів і захисту прав;
• впровадження електронного врядування на місцевому рівні;
• забезпечення прозорості бюджетного процесу і використання бюджетних коштів у територіальній громаді;
• розвиток діалогового формату взаємодії влади та громадськості в процесі впровадження місцевих політик та покращення нормативної бази на місцевому рівні щодо запровадження нових інструментів безпосередньої участі представників громадськості в процесах підготовки, прийняття, виконання та контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого розвитку;
• сприяння підзвітності та прозорості діяльності органів влади;
• сприяння впровадженню та громадський моніторинг реалізації ініціативи «Відкритий Уряд», законодавства про доступ до публічної інформації на рівні області, району, територіальної громади.

Для Лоту 1 максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація-пошукач – 120000 грн. Для Лоту 2 максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація-пошукач – 40000 грн. Сума гранту повинна становити не більше 90% всіх необхідних витрат, передбачених бюджетом проекту. Решта 10% витрат організація-пошукач повинна профінансувати за рахунок коштів, залучених з інших джерел, або надання безоплатних послуг, робіт.

Загальний бюджет грантового конкурсу становить: для Лоту 1 - 1464480 грн., для Лоту 2 – 162720 грн.

Проектна заявка має бути подана в електронному вигляді в форматі MS Word (.doc), а додатки до проектної заявки (копія свідоцтва про реєстрацію, копія виписки з Єдиного держаного реєстру; копія рішення ДПІ про включення до Реєстру неприбуткових організації і установ) в форматі Adobe Reader (pdf).
Проектна заявка з усіма необхідними додатками має бути надіслана електронною поштою на адресу grant@ccc.kiev.ua до 23:59 (за київським часом) 15 серпня 2013 року. У темі листа необхідно зазначити «грантовий конкурс проон 13», у тілі електронного листа необхідно зазначити назву організації, що подає проектну заявку. До електронного листа необхідно прикріпити файли з проектною заявкою, необхідними додатками. Обсяг електронного листа разом з усіма прикріпленими файлами не повинен перевищувати 5 МВ. У відповідь на надісланий електронний лист на адресу відправника має прийти автоматична відповідь про отримання листа. Також перед відправкою треба пересвідчитися, щоб усі прикріплені файли відкривалися без деформації текстів. Проектні заявки надані іншим шляхом (звичайною поштою, факсом і т.д.) прийматися не будуть.

Термін проектної діяльності не повинен перевищувати 12 місяців. Діяльність у межах проекту не повинна починатися раніше 1 жовтня 2013 року.

Організації-пошукачі до 04 серпня 2013 року можуть звертатися до Адміністратору конкурсу за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі проектної заявки, надіславши відповідний лист електронною поштою на адресу info@ccc.kiev.ua. Після узагальнень всі отриманих питань Адміністратор конкурсу надасть письмові відповіді та оприлюднить їх на своєму сайті www.ccc-tck.org.ua та на сторінці в соціальній мережі Facebook  www.facebook.com/ccc.creative.centre

Питання, що надходитимуть телефоном, факсом прийматися не будуть.

Детальне оголошення про конкурс та форму проектної заявки можна завантажити тут:
http://ccc-tck.org.ua/active/6/

Немає коментарів:

Дописати коментар