04 серпня 2016

Конкурс для проектів з розвитку сільських громад від Фонду «Монсанто»

Міжнародний Фонд «Монсанто» розпочинає черговий цикл прийому пропозицій проектів від недержавних організацій для надання грантів, які спрямовані на поліпшення життя людей у сільських громадах. В Україні Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за такими напрямами:

• Освітні проекти, спрямовані на покращення освіти у сільських громадах, у тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм.
• Забезпечення критичних потреб громад, у тому числі допомога у вирішенні проблем санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Заявки на отримання грантів приймаються у період з 1 липня до 31 серпня лише за запрошенням. Щоб отримати запрошення, потрібно через форму за адресою надіслати опис організації та короткий опис проекту (включно з сумою необхідного гранту) англійською мовою. Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник Фонду надасть код запрошення. Усі грантові заявки та усі необхідні документи повинні бути перекладені англійською мовою. Заявки подаються онлайн.

Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність має бути розрахована на період до 12 місяців. Розмір гранту повинен складати не менше 25 тис. доларів США.

Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки та повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США. У випадку відсутності підтвердження аудиту, організація може подавати заявку лише на гранти розміром 25 тис. доларів США і повинна забезпечити проведення такого аудиту протягом шести місяців з початку реалізації проекту.

Додаткову інформацію про міжнародні гранти Фонду «Монсанто» можна отримати за адресою або звернувшись до координатора програм соціальних інвестицій «Монсанто Україна» Юлії Тірошко (info.ukraine@monsanto.com).

Про Фонд «Монсанто»:
З 1964 року Фонд «Монсанто» працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Як і компанія «Монсанто», що є лідером інноваційного та сталого розвитку сільського господарства, Фонд «Монсанто» намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі. Як філантропічне відділення компанії «Монсанто», Фонд фокусується на зміцненні як сільських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії.
Фонд приймає міжнародні заявки на отримання грантів (тобто заявки з-поза меж США) протягом двох періодів щорічно – перший період триває з 1 січня до 28 лютого, другий – з 1 липня до 31 серпня

Контакти:

  • info.ukraine@monsanto.com

Немає коментарів:

Дописати коментар