02 жовтня 2010

Конкурс “На кращу бюджетну установу та прилеглу до неї територію”

 Вінницька обласна  рада проводить обласний конкурс “На кращу бюджетну установу та прилеглу до неї територію” який має за мету перетворення внутрішніх та прилеглих територій бюджетних установ в зразкові об’єкти.
         У ході конкурсу пропонується виконати роботи із благоустрою та впорядкування внутрішніх приміщень та прилеглих територій установ, перетворивши їх у парки, сквери, інші об’єкти мальовничих ландшафтів садово-паркового мистецтва.

 В конкурсі беруть участь бюджетні установи міст обласного значення, міст районного значення, селищ, а також сільських населених пунктів.

 Конкурс буде проводитись у два етапи:
- 1 етап – із благоустрою і впорядкування бюджетних установ і прилеглих територій у весняний період (щорічно до 1 червня);
- 2 етап – за рівнем підтримання санітарного  стану бюджетних установ і прилеглих територій в літньо-осінній період (щорічно до 1 листопада)

Кандидатури переможців конкурсу визначають районні та міські міст обласного значення фахові комісії за підсумками двох етапів і свої рішення направляють до обласної Ради щорічно до 20 листопада.

          При підведенні підсумків конкурсу комісія визначає  переможців серед навчальних закладів, лікувальних установ, закладів культури та установ сфери соціального захисту на територіях:
-         сільських рад ;
-         селищних  і міських рад міст районного значення;
-         міських рад міст обласного значення.


Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та грошовими  преміями Вінницької  обласної державної адміністрації та обласної Ради .

Джерело інформації: Вінницька обласна рада
                                        http://www.vinrada.gov.ua/
  

Немає коментарів:

Дописати коментар