02 жовтня 2010

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів" Моя родина у XX столітті"

Про історію України ХХ століття багато сперечаються, написана величезна кількість наукових монографій, статей, дисертацій. Подіям та особам надають різні, інколи прямо протилежні оцінки. Але при цьому практично не чути голосу свідків цієї історії – наших батьків, дідів і бабусь.
Майже ніхто не співставляє історичні події, що відбувалися у нашій країні із подіями у власній родині. А це є не менш цікаво і повчально.

З метою створення та накопичення мультимедійних проектів про історії українських родин, в контексті історичних подій ХХ ст. в Україні, Інститут національної пам’яті проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів, присвячений 19-й річниці проголошення Незалежності України.

Тема конкурсу - «Моя родина у ХХ столітті». Учасникам конкурсу надається можливість висловити свій погляд на історію України ХХ століття через власну родинну історію.

До участі запрошуються учні старших класів, учителі, батьки, молодіжні громадські організації та творчі спілки.

Суть конкурсу: учасники виготовляють мультимедійні проекти на запропоновану тематику та надсилають їх на адресу оргкомітету; журі переглядає та оцінює проекти; проекти-переможці презентуються та розповсюджуються серед органів влади, освітніх установ, громадських організацій для використання у роботі, а також у мережі Інтернет.

Учасники-переможці відзначаються та беруть участь у презентації своїх робіт.

Вимоги до проектів:

Мультимедійні проекти можуть бути виконані у програмах Movie Maker, Microsoft Power Point або інших, придатних для перегляду на комп’ютері зі стандартним програмним забезпеченням. Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські документальні та постановочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не повинна перевищувати 10 хвилин, відео- чи аудіоролика, слайд-шоу, флеш-ролика – 4 хвилин.

На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи, на другій – назва.

До роботи слід долучити окремим файлом прізвище, ім'я та по батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні телефони та електронні адреси.

Участь в акції означає згоду на використання Українським інститутом національної пам'яті надісланих матеріалів у будь-якій формі без жодних додаткових умов.

Календарний план конкурсу:
1 серпня – оголошення конкурсу;

10 жовтня – завершення прийому проектів;

1 грудня – оголошення результатів конкурсу та презентація проектів-переможців.

Контакти:

Конкурсні роботи на СD/DVD-дисках слід надсилати на адресу простим листом: Український інститут національної пам'яті, вул. Липська, 16, м. Київ, 01021 (на конверті поставити позначку "Конкурс").

Координатор: Скальський Віталій Валерійович, (044) 281-08-91, http://www.civicua.org/grants/svv@memory.gov.ua

Джерело : Український інститут національної пам'яті

Немає коментарів:

Дописати коментар